سنگ درمانی

خواص سنگ ریولیت Rainforest Rhyolite

خواص سنگ ریولیت Rainforest Rhyolite چیست ؟

خواص سنگ ریولیت Rainforest Rhyolite چیست ؟

  • ریولیت سنگی است که به شخص در تصمیم گیری ها کمک میکند و با انرژی ایکه دارد سبب میشود مسائل را هرچه بهتر تحلیل کنید و بر مشکلات فائق بیایید .

  • ریولیت با اثرات متعادل سازی که دارد، شخص را در مسیر درست رسیدن به اهدافش قرار میدهد و کمک میکند تا راه را دریابد و از منظر روحی به سطح متعادلی برسد .

  • ریولیت انرژی های زنانه و مردانه را متعادل میکند و خلاقیت را برمی انگیزد .

  • ریولیت برای فائق آمدن بر اضطراب ،استرس و نگرانی مفید است و عزت نفس را افزایش میدهد.

  • ریولیت شخص را به درجات عمیق مدیتیشن میبرد و قدرت ذهن و روح و بدن را تقویت میکند.

  • ریولیت برای افرادی که بسیار سفر میکنند از جهت تقویت قدرت روانی فرد و ایجاد ارتباطات برای هدایت بهتر و آسان تر ، توصیه میشود .

 

ریولیت؛ کریستال زمینی

اگر فکر کردن به گذشته، باعث می شود لحظه حال تان را نادیده بگیرید از ریولیت استفاده کنید تا ذن درونی تان فعال شود و از فکر به گذشته دست بردارید. انرژی سنگ ریولیت عزت نفس را افزایش می دهد و کمک می کند تا پذیرش و رهایی عاطفی پرورش یابد. با بینشی عمیق، می توانید گذشته را از لنزی جدید نگاه کنید و درس های لازم را برای ایجاد تغییرات مثبت در آینده بگیرید. ملایمت ریولیت شما را با عشق به خود، لذت و امید سرشار می کند. همه چیز درست خواهد شد.

معرفی سنگ ریولیت

خلاقیت، زبان روح شماست و اگر می توانست حرف بزند، احتمالاً به شما می گفت که با خودتان مهربان تر باشید. با اینکه سنگ های صورتی رنگ مثل رودوکروزیت و کوارتز صورتی به جذب عشق در زندگی کمک می کنند ولی مفهوم کریستال ریولیت بخاطر عشق به خود شهرت دارد. انرژی درخشان آن که به روح شما سرخوشی می دهد و مثل قرص ضدافسردگی بدون عوارض جانبی است.

سنگ های چندرنگ ارتعاشات گرمی از خودشان می تابانند که با عشق، امید و سرخوشی ارتباط دارد. پس کافی ست این کریستال را بگیرید و شمع هایی روشن کنید، همه چیز درست خواهد شد.

 

مفهوم سنگ ریولیت

همه ما نوری درون خودمان داریم. این نور اشتیاق حقیقی درون اعماق قلب ما را جرقه می اندازد و این همان چیزی ست که صبح ها شما را از رختخواب بلند می کند. پیام کریستال ریولیت شناسایی بالاترین پتانسیل شما و دنبال کردن رؤیاهای تان با انرژی های جدید است. با ارتعاشات نشاط آور، این کریستال تردید به خود را در شما از بین می برد و آن را با اطمینان و نگرش “من این را حل می کنم.” جانشین می کند.

ریولیت سنگی ترکیبی است که طرح های چرخشی و ذره ای منحصربفردی ایجاد می کند. اثرات هم افزایی مواد معدنی مختلف و تعاملات آنها حتی برای ایجاد انرژی شفابخش فعال تر هم تلاش می کند. وقتی موضوع ابراز خودِ خلاق تان مطرح باشد، خواص شفابخش این کریستال تمام تلاش خود را می کند تا منفی نگری را از روح درونی شما دور سازد.

خصوصیات شفابخش سنگ ریولیت

خوشبختی ساده است. انسان ها هستند که آن را پیچیده می کنند. از ریولیت برای از بین بردن موانع عاطفی مسیر قلب تان استفاده کنید. بدون مزاحمت احساسات مسموم این کریستال کمک می کند تا تمرکزتان را به سمت چیزی که واقعاً اهمیت دارد -تحت هر شرایطی- هدف گیری کنید. هر وقت که ناامیدی به شما غلبه کرده بود یا از سرخوشی زیاد لذت می بردید به سراغ این کریستال آرام بروید تا با ارتعاشات زمینی خود کاری کند که از نظر عاطفی به تعادل برسید.

کریستال ریولیت به شما یادآوری می کند که احساس خوشبختی کردن فقط به چشم انداز شما بستگی دارد. مهم نیست بدبین ها چقدر سعی می کنند آن را نادیده بگیرند، حقیقت همان جمله کلیشه است: شما همان چیزی هستید که می اندیشید. در واقع دانشمندان بالاخره توانستند ثابت کنند دانش بودا و قدرت افکار مثبت را به اثبات برسانند. در شفابخشی فیزیکی و عاطفی، مفهوم کریستال ریولیت ذهن شما را مجدداً راه اندازی کرده و کمک می کند تا منفی ها را به مثبت تبدیل کنید. از همه مهم تر، زیباترین و شگفت انگیزترین چیزها از آشفتگی و تخریب پدید آمده اند، از جمله خودِ گیتی!

مدیتیشن یک راه عالی برای نزدیک تر شدن به این سنگ شفابخش است. اگر زندگی شما را در شرایط سخت قرار داد، به آرامی با کریستال ریولیت به مدت 20 دقیقه بنشینید و از او بپرسید که چطور می توانید از این شرایط سخت به نفع خودتان استفاده کنید. در طول این جلسه درمانی به الگوهای فکری منفی که ایجاد می شوند دقت کنید و اجازه دهید این کریستال به شما بینشی اعطا کند که بتوانید مثبت های بیش تری را ببینید و منفی ها را از بین ببرید.

ریولیت یادمان می اندازد که خوشبختی واقعی به چشم انداز مربوط است، چون وقتی ذهن تان را به سمت فرصت های جدید باز کنید ایجاد تغییر مثبت آسان تر بدست می آید.

خصوصیات سنگ ریولیت

وقتی وضعیت ذهنی شما از توقعات جامعه و نقش های جنسیتی آزاد باشد، می توانید از دست موانع بازدارنده راحت تر خلاص شوید و خودِ خلاق تان را تجلی نمایید.

از خواص ریولیت استفاده کنید تا قفل های مسیرتان را باز کنند و شما را به اوج پتانسیل خود برسانند. خصوصیات شفابخش این سنگ وقتی با سنگ های دیگری مثل کلسیت سبز یا عقیق درختی همراه شود قدرتمندتر هم می شود. اگر ریولیت به زندگی شما راه یافت بدین معنی است که شما به انرژی آن نیاز داشتید، این کریستال را در دستان خود نگه دارید و اجازه دهید تا روح شما را با خوشی و انگیزه و حس هایی تازه پر کند.

وقتی انرژی ریولیت را مهار کنید، خوشبختی راحت تر می شود چون می فهمید همه چیزی که نیاز دارید عشق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *